Oficiálna stránka jediného sídliskového festivalu

Sponzori webu

  • Creative web design, e-commerce, application host

A je tu leto a opäť sa blíži náš jedinečný sídliskový festival COUNTRY LETO ŠÍPOK. Tradične na prelome júla a augusta sa môžu všetci nadšenci country a folku tešiť nielen na kapely z Partizánskeho, ale aj na účinkujúcich z Púchova a Českej republiky. Radi by sme vás všetkých týmto pozvali dňa 26.07.2014 (sobota) od 16.00-tej hodiny do športového areálu Základnej školy na sídlisku Šípok v Partizánskom.

Okrem spomínaných skupín na vás v areáli budú čakať atrakcie ako nafukovací hrad, maľovanie na tvár či jazda na koňoch. Pre deti sme pripravili aj tento rok trampolínu a jazdu na elektrických autíčkach. Pitný režim, guláš a cigánska už neodmysliteľne patria k atmosfére festivalu a chýbať určite nebudú ani tento rok. Ako sprievodný program sú pripravené vystúpenia tanečnej skupiny RHIANON, Denného centra FRÉZIA a po druhý krát sa v Partizánskom predstaví aj divadlo na koňoch EQUITEATRO so svojim novým vystúpením.

Doma sa vyzbrojte country náladou a príďte stráviť pekný deň spolu s nami. Dúfame, že sa vám bude páčiť. Kompletný program festivalu nájdete tu.

Organizačný team CLŠ

Sekcia: Homepage

Nie je možné pridávať komentáre k článku.