Oficiálna stránka jediného sídliskového festivalu

Sponzori webu

  • Creative web design, e-commerce, application host

COUNTRY LETO ŠÍPOK je jediný sídliskový festival country a folku na Slovensku. Myšlienka usporiadať pre sídlisko Šípok v Partizánskom takýto festival vznikla ešte v roku 2008 s cieľom priniesť obyvateľom kultúru a zároveň dať tak príležitosť vzniku novej tradície.

Po I. ročníku, ktorý sa uskutočnil v roku 2009 za podpory sponzorov a mesta Partizánske, zožali organizátori úvodného ročníka viacero pozitívnych ohlasov, načo zareagovali pokračovaním tejto kultúrnej akcie. Organizačný tím neustále zbiera podnety od účastníkov festivalu a zaraďuje do programu festivalu nových účinkujúcich. Medzi najväčšie hviezdy, ktoré už stihli na festivale vystúpiť patria Roman Horký zo skupiny Kamelot,kapela Neznámi z Piešťan s hosťujúcím Willie Jonesom (USA) alebo Petr Kocman.

Postupom času sa stal festival každoročným kultúrnym podujatím v období letných dovoleniek. Aby sme priniesli ešte viac spomienok a včas všetkých informovali o najbližšom ročníku rozhodli sme sa zriadiť oficiálnu webovú stránku. Tu môžete nájsť medzi inými aj:


  • pozvánku na najbližší ročník festivalu
  • program festivalu
  • obrazovú prílohu a leták v elektronickej podobe na stiahnutie
  • galériu fotografií z podujatia (aj z uplynulých ročníkov)
  • podrobnejšie informácie o programe podujatia

 Tešíme sa na vás na najbližšom ročníku – tím Country Leta Šípok


Ak máte záujem účinkovať na našom festivale neváhajte nás kontaktovať, radi si vás prídeme pozrieť na vaše predstavenie. Kontaktovať nás môžete priamo v sekcii KONTAKT.
Sekcia: Homepage

Nie je možné pridávať komentáre k článku.